Як пришвидшити процес пошуку цікавих тендерів

Один з ключових етапів, якому важливо приділити максимум уваги при подачі заявки на участь в тендері – це підготовка пакета документів. Практика показує, що державні установи, які створюють тендерні оголошення, особливо уважно розглядають тендерну документацію. Відповідно, з самого початку ці ж установи встановлюють відповідний перелік паперів, які повинні бути обов’язково присутні при подачі пропозиції.

У випадку, коли учасник не надсилає хоч одного документа, або ж неправильно його оформляє, заявка буде відхилена. Це досить нормальна практика і направлена вона на те, щоб досягти максимальної прозорості державних закупівель. Важливо, щоб всі потенційні учасники відповідали відповідним критеріям.

Що стосується самого переліку тендерних оголошень, то їх ви зможете знайти на електронному майданчику УУБ (українська універсальна біржа). Щоб ознайомитися з цим більш детально, вам буде достатньо перейти за посиланням https://tender.uub.com.ua/pro-prozorro/tendery-dnipropetrovska-vygidni-derzhavi, де є вся відповідна інформація.

Чи враховуються нецінові фактори?!

Розгляд пропозицій від учасників – це один з основних етапів, коли й визначається переможець в боротьбі за обране державне замовлення.

Перший пункт, якому приділяється найбільша увага – це економічна вигода. Цей момент навіть прописаний в 18 статті законі України про державні закупівлі. Мова йде про те, що основним критерієм для вибору виконавця є саме економічна складова.

При цьому, є ще декілька нецінових критеріїв, які також беруться до уваги. Відповідно, про них також не варто забувати:

  • Відведений термін – державні установи виставляють відповідні часові рамки, яких повинні дотримуватися всі учасники без винятку. Невчасне надсилання заявки – це реальний привід для її відхилення;
  • Умови сплати – організатори тендера також звертають увагу на те, які умови сплати пропонує компанія і чи буде це вигідно безпосередньо для неї;
  • Рівень кваліфікації – не забувають замовники також і про рівень професійної класифікації фірм, що подають заявку на участь в торгах. Відповідно, для отримання дозволу на участь в тендері, компанія повинна мати в штаті спеціалістів потрібного рівня.

Що стосується пришвидшення процесу пошуку заявок, то це робиться елементарним чином. Всього лиш, потрібно налаштувати email або телеграм-розсилку. Для цього, у фільтрі обираються конкретні критерії, і вже після цього всі оголошення, що будуть відповідати вашим вимогам, з’являтимуться на вашому мобільному телефоні.

Опубликовано admin