Проведення онлайн аукціонів на біржах uub.in.ua

Система успішно працює з 2016 року. Вона допомагає людям та підприємствам реалізовувати товари, послуги та сировину. За весь час було організовано понад 312 000 успішних онлайн аукціонів, прибуток з яких склав щонайменше 41 мільярд гривень, частина з яких надійшла до бюджету України.

Що може гарантувати кожному учаснику електронна система ДП «ProZorro.Продажі»?

Працівники біржі здатні на все, аби її учасники змогли безперешкодно, чесно та безпечно реалізовувати й купувати необхідні об’єкти й послуги. Тому вони розробили ідеальну систему, до якої входять декілька основних гарантій для користувачів:

1.       Безпека. Кожен зареєстрований на «Прозорро» учасник буде захищений від хакерів, шахраїв, корупціонерів, бюрократів, та різних видів непрозорих схем. Ніхто не зможе дізнатись особисту інформацію кожного учасника, адже це є порушення правил регламенту. За це ту особу, яка намагалася провести протиправні дії, можуть позбавити права проводити будь-яку діяльність на усіх біржах системи.

2.       Зручність. Сам веб-сайт державного підприємства uub.in.ua був розроблений таким чином, аби новий учасник не блукав сторінками біржі, а знайшов усе необхідне вже на першій головній сторінці. Також програмісти «Прозорро.Продажі» створили зручні фільтри. Вони зможуть відсортувати усі наявні на біржах торги, та залишити лише ті, які підходять для даного учасника. Також реєстрація на сайті займає лише декілька хвилин, після яких відразу можна подавати заявки на участь.

3.       Прозорість. Інформація та документація, що має «Прозорро», є у вільному доступі для кожного учасника та звичайного Інтернет-користувача. Крім цього, ця інформація періодично оновлюється та перевіряється спеціалістами, тому вона завжди є актуальною та офіційною Також за перебігом усіх наявних аукціонів можуть стежити волонтери преса, представники фірм та звичайні люди.

4.       Доступність. На аукціонах виставляються лише лоти, які збігаються з їхньою актуальною ринковою вартістю, а вплинути на початкову вартість, яка встановлюється фахівцями з оцінки, неможливо.

5.       Великий вибір. Щодня біржа обробляє сотні нових оголошень та поширює їх на усі 44 біржі-партнери. Категорії лотів можуть бути різними: від нерухомості, транспорту та професійного обладнання, до тварин, земельних ресурсів та одягу.

Опубликовано admin