Продаж необробленої деревини в Тернополі на аукціоні ТБ УЕБ

Впровадження електронних аукціонів деревини (ЕАД), є кроком держави підприємства щодо підвищення прозорості реалізації деревної маси та її ширшої доступності для учасників ринку. І це також є підтвердженням наших зусиль з правильного управління лісами, що знаходяться у власності держави.

Для цього способу продажу, у формі відкритого аукціону, було із запланованого врожаю на 2020 рік виділено обмежену кількість сортиментів хвойної та листової деревної сировини в різних організаційних підрозділах держпідприємства, які будуть поступово пропонуватися на окремих аукціонах. Вони будуть доступні для тих, хто зацікавлений в покупці за змістом правил аукціону, які регулюють весь хід аукціонів від їх реєстрації до їх завершення. З успішними учасниками згодом буде укладено договір купівлі-продажу на відповідний період року.

Продаж необробленої деревини у м. Тернопіль на аукціоні

Для того, щоб ринок з продажу деревини став більш менш прозорим, а ціни – справедливими, було прийнято рішення:від тепер продаж лісоматеріалів буде робитися через торги. Завдяки цьому покупці самі можуть обрати електронний майданчик. Заявки на торгівлю можуть подавати як фізичні, так юридичні особи, громадяни держави та нерезиденти. У торгах беруть участь три сторони:

  • виробник;
  • виконавець;
  • учасник.

Цей аукціон проходить не аби як, а на підвищення вартості. Якщо переможець аукціону не буде визначен, як и вимагають правила, аукціон буде проводиться до тих пір, поки не будить визначен переможець. Не зважаючи на це, стартова ціна повинна бути знижена. Учасникам важливо пам’ятати: початкова вартість не повинна бути нижче, ніж собівартість товару.

Зареєструйтеся на сайті з продажу необробленої деревини у Тернополі

На сьогодняшний день в інтернеті багато сайтів за аукціонами. Але, на думку користувачів, самим топовим є Prozorro.Sale. Більш подробно ви можете дізнатися на сайті: https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/uchast-v-auktsionah-z-prodazhu-neobroblenoi-derevini-v-ternopoli/.

Чим відрізняється цей сервіс? Поперше, наш аукціон цілком безпечний. Ми стараємось слідкувати за кожною операцією. На нашоум аукціоні немає шахраїв! Ми чесні люди.

Завдяки нашому аукціону, уначалі 2020 року на терріторії України було проданобільше 1000лісоматеріалів,

Для того, щоб прийняти участь у великому аукціоні з продажу необробленої деревини як у місті Тернополі, так і інших регіонах України, реєструйтеся на нашому сервісі. Це безкоштовно! Ми будемо ради вас бачити.

Опубликовано admin